Programma beker en competitie september 2017

2-9-2017 15:00 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule UVS 1 Blauw-Wit Beursbengels 1
2-9-2017 12:00 B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule Blauw-Wit Beursbengels 2 SCW 3
2-9-2017 12:45 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule SDZ JO13-2 Blauw-Wit Beursbengels JO13-1
2-9-2017 09:00 B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule Blauw-Wit Beursbengels JO12-1 WV-HEDW JO12-2
2-9-2017 11:00 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Blauw-Wit Beursbengels JO11-1 AGB JO11-2
2-9-2017 09:00 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Zwanenburg JO11-2 Blauw-Wit Beursbengels JO11-2
2-9-2017 10:00 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Blauw-Wit Beursbengels JO10-1 DCG JO10-2
2-9-2017 09:00 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Amstelveen JO10-3 Blauw-Wit Beursbengels JO10-2
2-9-2017 09:30 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Badhoevedorp JO9-2 Blauw-Wit Beursbengels JO9-1
2-9-2017 09:00 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Blauw-Wit Beursbengels JO9-2 GeuzenM’meer JO9-2
2-9-2017 09:00 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Blauw-Wit Beursbengels JO8-1 ZSGOWMS JO8-1
3-9-2017 13:00 B1600 Mannen beker reserve zondag poule Pancratius 6 Blauw-Wit Beursbengels 2
5-9-2017 20:10 B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule Blauw-Wit Beursbengels 1 Arsenal ASV 4
9-9-2017 17:00 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Blauw-Wit Beursbengels 1 ROAC 1
9-9-2017 13:00 B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule Haarlem-Kennemerland 3 Blauw-Wit Beursbengels 2
9-9-2017 10:00 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule Blauw-Wit Beursbengels JO13-1 ZSGOWMS JO13-1
9-9-2017 13:45 B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule SDZ JO12-2 Blauw-Wit Beursbengels JO12-1
9-9-2017 09:00 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Zwanenburg JO11-1 Blauw-Wit Beursbengels JO11-1
9-9-2017 10:00 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Blauw-Wit Beursbengels JO11-2 Nieuw Sloten sv JO11-1
9-9-2017 09:00 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule ZSGOWMS JO10-2 Blauw-Wit Beursbengels JO10-1
9-9-2017 09:00 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Blauw-Wit Beursbengels JO10-2 Buitenveldert JO10-3
9-9-2017 09:00 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Blauw-Wit Beursbengels JO9-1 Pancratius JO9-2
9-9-2017 09:00 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule AGB JO9-2 Blauw-Wit Beursbengels JO9-2
9-9-2017 09:30 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule DCG JO8-2 Blauw-Wit Beursbengels JO8-1
10-9-2017 12:00 B1600 Mannen beker reserve zondag poule Blauw-Wit Beursbengels 2 DCG 3
16-9-2017 17:00 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Alkmaarsche Boys 1 Blauw-Wit Beursbengels 1
16-9-2017 12:30 B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule RODA 23 3 Blauw-Wit Beursbengels 2
16-9-2017 10:00 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule Blauw-Wit Beursbengels JO13-1 Nieuw West United SV JO13-1
16-9-2017 10:30 B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule Buiksloot JO12-1 Blauw-Wit Beursbengels JO12-1
16-9-2017 10:15 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Pancratius JO11-2 Blauw-Wit Beursbengels JO11-1
16-9-2017 10:00 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Blauw-Wit Beursbengels JO11-2 Pancratius JO11-3
16-9-2017 09:00 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Pancratius JO10-2 Blauw-Wit Beursbengels JO10-1
16-9-2017 09:00 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Blauw-Wit Beursbengels JO10-2 AFC JO10-3
16-9-2017 09:00 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Blauw-Wit Beursbengels JO9-1 Zwanenburg JO9-1
16-9-2017 08:30 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Purmersteijn JO9-2 Blauw-Wit Beursbengels JO9-2
16-9-2017 10:15 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Pancratius JO8-2 Blauw-Wit Beursbengels JO8-1
17-9-2017 12:00 B1600 Mannen beker reserve zondag poule OSC 3 Blauw-Wit Beursbengels 2
19-9-2017 21:05 1214 Mannen Zaal recreatie RKAVIC 11 Blauw-Wit Beursbengels 1
23-9-2017 14:30 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) EDO 1 Blauw-Wit Beursbengels 1
26-9-2017 20:10 1214 Mannen Zaal recreatie Blauw-Wit Beursbengels 1 Exstudiantes Amsterdam 13
30-9-2017 14:30 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Blauw-Wit Beursbengels 1 DVVA 1