Blauw-Wit in Oranje

oranje

Naam Aantal Doelpunten Aanvoerder Periode Positie
Hermanus van Diermen 5 0 0 05/04/1920 – 12/06/1921 Aanvaller
Eb v.d.Kluft 4 0 2 12/06/1921 – 10/04/1923 Verdediger
Feike Lietzen 1 0 0 26-3-1922 Verdediger
Jan Schindeler 1 0 0 19-4-1925 Doelman
Frans Homburg 2 0 0 09/06/1929 – 13/06/1929 Aanvaller
Kees Slot 1 0 0 31-3-1940 Verdediger
Cor Wilders 8 0 1 31/01/1937 – 10/03/1946 Verdediger
Co Bergman 8 5 0 31/10/1937 – 26/03/1946 Aanvaller
Co Stijger 2 0 0 17/03/1940 – 10/03/1949 Aanvaller
Herman van Raalte 1 0 0 21-11-1948 Doelman
Ferrie Mesman 1 0 0 15-10-1950 Verdediger