Programma beker Zondag 1 en 2 en Jeugd

01-9-2018 10:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO11-1 Arsenal ASV JO11-4
01-9-2018 08:30 Zwaluwen jeugdbeker Arsenal ASV JO10-2 Blauw-Wit Beursbengels JO10-1
01-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO10-2 DSOV JO10-2
01-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO9-1 Arsenal ASV JO9-3
01-9-2018 10:15 Zwaluwen jeugdbeker Buitenveldert JO9-6M Blauw-Wit Beursbengels JO9-2
01-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO8-1 RAP JO8-1

02-9-2018 14:00 Beker zondag ZSGOWMS 1 Blauw-Wit Beursbengels 1
02-9-2018 12:00 Beker zondag RKDES 4 Blauw-Wit Beursbengels 2
02-9-2018 11:30 Zwaluwen jeugdbeker Nieuw Sloten JO15-1 Blauw-Wit Beursbengels JO15-1 (tijdstip aangepast!)

08-9-2018 13:15 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO15-1 ZSGOWMS JO15-2
08-9-2018 12:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO13-1 DIOS JO13-2
08-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker ZSGOWMS JO11-2 Blauw-Wit Beursbengels JO11-1 (tijdstip aangepast!)
08-9-2018 10:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO10-1 VVA/Spartaan JO10-2
08-9-2018 10:30 Zwaluwen jeugdbeker Nieuw Sloten JO10-1 Blauw-Wit Beursbengels JO10-2
08-9-2018 09:45 Zwaluwen jeugdbeker DIOS JO9-2 Blauw-Wit Beursbengels JO9-1
08-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO9-2 Swift JO9-7M
08-9-2018 11:15 Zwaluwen jeugdbeker Buitenveldert JO8-2 Blauw-Wit Beursbengels JO8-1

09-9-2018 14:30 Beker zondag Blauw-Wit Beursbengels 1 Buitenveldert 1
09-9-2018 16:15 Beker zondag Blauw-Wit Beursbengels 2 RODA 23 3

15-9-2018 12:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO15-1 AGB JO15-1
15-9-2018 09:45 Zwaluwen jeugdbeker Alliance 22 JO13-2 Blauw-Wit Beursbengels JO13-1
15-9-2018 10:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO11-1 SDW JO11-1
15-9-2018 14:00 Zwaluwen jeugdbeker Buitenveldert JO10-4 Blauw-Wit Beursbengels JO10-1
15-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO10-2 ZSGOWMS JO10-2
15-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO9-1 Kon. HFC JO9-3
15-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO9-2 AFC JO9-10M
15-9-2018 09:00 Zwaluwen jeugdbeker Blauw-Wit Beursbengels JO8-1 SDW JO8-2

16-9-2018 14:00 Beker zondag Germaan/De Eland 1 Blauw-Wit Beursbengels 1
16-9-2018 14:30 Beker zondag Blauw-Wit Beursbengels 2 HBC 3